1. امروز هرکی از در کلاس وارد میشد یهو پا میشدم براش "از اون بالا کفتر میایَ ، یک دانَ دختر میایَ" میخوندم سر صبحی برگ و گلاش می ریخت می اومد می نشست :))) فقط ری ری باهام همکاری کرد و تا اخرشو خوندیم :)))  تازه یه اهنگ دیگه هم رفتیم. "امشو شوشه لیبک لی لی لونه" :)))))

فردا هم میخوام به مناسبت ورودشون "دختر ایرونی مثل گله" بخونم :)))

#ستاد_مبارزه_با_افسردگی_در_دوران_کنکور

2. از دوستم خواستم برام جزوه بفرسته تو تلگرام. بعد که فرستاد واسه خودم فوروارد کردم توی saved massage خودم. بعد خب اسم دوستم افتاد دیگه. بعد فکر کردم صفحه چت با دوستمه :))))) شروع کردم چت کردن. بعد هی سین میخورد دیگه :)) کلی سرش جیغ جیغ کردم که چرا سین میکنی جواب نمیدی؟ بعد فهمیدم که saved massage می باشد :))) اینقد سر این با صبا خندیدیم که کله هامون خورد به هم تا نیم ساعت داشتیم از درد و خنده ضجه می زدیم :))))))

3. از ادما بریدید؟ غصه خوردن نداره که. درو ببندید و هندزفری بذارید  این لینکو باز کنید و پلیش کنید و تا تههههه زیاد کنید :))) (تضمینی- منتها اگه  نذارید تا اخر بمونه برعکس عمل میکنه، میمیرید. اون اخر اخرش دیجیه براتون ماچ هم میفرسته حتی :)))

4. میخواستم کتاب قرابت بخرم. زده 80 تومن. حاجی مگه اسکلم؟ میرم 80 تا پفیلا می خرم به جاش. 

5. تاکسی که سوارش شدم خراب شد :/ این همه خار دقیقا دقیقا کجای من نهادینه شده؟ 

6. امروزم مرجان بالای سربالایی جانکاه مدرسه وایساده بود و و بغل تپلوش انتظارمو میکشید :)))

اقا بقیشو نخونید فقط خودم میفهمم. کتاب عربی ری ری. شما اذیت نمیشی ما فارسی صحبت میکنیم؟ oh just one؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

... و من می نویسم! تولید و عرضه نانو سنگ فروشگاه پروژه سفر و گردشگری مقتدا شاپ تارنمای نیازمندیهای شهرپرند سمت خدا تولید کود از زباله ( کمپوست ) اس تی شاپ - مرجع دانلود دانشجویی کشور موزيک عضله