1. وضعیت اتاقم دقیقا اینطوریه که انگار مسابقه گذاشتن که "هرکی وسایلش کمتر رو زمین باشه خره." یا مثلا روی میزم المپیک "هرکی ارتفاع کتابایی که رو میزشن بیشتر باشه برنده ست" هستش یا مثلا  لیگ جهانی "هرکی موهاش بیشتر تو فضا باشه" . 

2. امروز دقیق 12 ساعت خوندم و نذاشتم حتتتتی یک دیقه بیشتر شه. والا خو :| ینی چی؟ الان منظورتون اینه که استراحتامو فدا درسام نکنم؟ هرگز :)) 

3. از بزرگترین مزیتای خواهر نداشتن و داداش داشتن اینه که تو میتونی لباسای داداشتو برداری ولی اون نتونه. چون تو میتونی سوییشرت پسرونه بپوشی ولی خب قطعا اون نمیتونه شلوار گل گلی سفید با گلای سبز و نارنجی یپوشه. زیبا نیست؟ هست دیگه. هست.

نتیجه: سوییشرتشو کش رفتم ولی هنوز صاحب یه عالمه شلوار گل گلیم، سند تک برگ به ناممن :|

4. فردا شاید جزو معدود روزای این چند وقت اخیره که بی استرس قراره از خواب بلند شم. خداروشکر.

5. امشب تولد بودا. برام کیک باب اسفنجی آوردن :) 

6. درد میدونین چیه؟ یه اهنگ کوفتی بیفته تو مغزتون. بعد سایتا نمیان که دانلودشون کنی -____- زیبا نیست؟

7. خواستم بگم هروقت غصه داشتید از یکی بخواید قربون صدقه تون بره، حالتون خوب خوب میشه. اگرم کسیو نداشتید بیاید به من بگید، بررسی میکنیم اگه اسلام دست و پامونو نبسته بود حتما انجام میدم :'|

8. داشتم فکر میکردم کاش همه مشکلا مث اون لکه فرنی بودن که ریختم رو روتختی. زود پاک شن. تموم شن.

9. توصیه فقط توصیه های مرمر! میگه سر آزمون اونایی رو جواب بده که بلدی :|

واقعا تاحالا که مرمر نمی گفت من اونایی رو جواب میدادم که بلد نیستم :||||||| مرسی که گفت :|

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی وب سایت وب اور راه موفقیت سینه مالامال غم اما دلی بی کینه دارم عربی لهجه عراقی معهد اللغة العربیة آموزش های تنکا کالا دانلود کامل سریال هم گناه،دانلود قانونی سریال هم گناه،دانلود رایگان سریال همگناه ‌‌