1. گفتم معلم جدید اوردن؟ خیلی باحال می خنده :)) ری ری minute رو گفت مینیت و کم مونده بود برم برا خانومه چایی نبات بیارم خنده ش بند بیاد :| بعد اصن به همه چی می خندید. بعد من از خنده های اون خنده م گرفته بود، اون میگفت چرا میخندی؟ گفتم از خنده شما خنده م میگیره. 

اونم گفت منم از خنده تو خنده م میگیره. 

منم گفتم منم از اینکه شما از خنده من خندتون میگیره خندم میگیره.

اونم گفت منم از اینکه تو بخاطر اینکه از خنده من که بخاطر خنده توعه خنده ت گرفته، خندم گرفته. 

هیچی اقا رگ به رگ شدیم اصن :)))))))) یاد یه دوست دارم که دوست داره با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست بشه افتاده بودم :/

ری ری که سوال حل میکرد و تند تند جواب میداد خانومه عاشقانه نگاهش می کرد. به ری ری گفتم میخواد برا پسرش بگیرتتا. ری ری هم گفت نخیرم من میخوام تو رو بگیرم :)))) 

جوابش مشت محکمی بود بر دهان همه پسر معلم فیزیکا که از خنده من خندشون میگیره :))))

2. امتحان زبان با بچه ها برنامه ریختیم طبق معمول :)) یکی vocab رو گرفت بزنه به بقیه بگه یکی گرامر و فلان و بهمان. هیشکی reading برنداشت من دیدم reading نشسته یه گوشه داره غصه میخوره :( رفتم بغلش کردم بعدم به بچه ها گفتم reading با من :) 

یه سوالش یه جای خالی داشت، سه تا گزینه داشت که باید یکیشو میزدیم (a,b,c) منم بلد نبودمش گفتم شانسی میزنم، زدم d :] زیبا نیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بروزی ها دریای مواج فلزياب بسازيد آموزش ساخت کيت فلزياب تصويري فلزياب قيمت مناسب دانلود مستقیم از تلگرام شورای دانش آموزی دبیرستان دخترانه باب الحوائج آپ تایم رهن و اجاره در منطقه 22 تهران isalamoon مطالب آموزنده فرانسه فارسی آموزش آشپزي