1. یعنی چهارشنبه یه جوری شیمی خوندم که یقیناً پشم های آرنیوس هم ریخت منتها بازم نابود کردم امتحانو. خیلی خیلی خیلی بد. علتش؟ ساده ست. توهم "بلدم دیگه" پیدا کردم و برگه خلاصه نویسیمو نخوندم :)) و بدبخت شدم و بی شک معلمه تبخیرم میکنه :))) امید است که درصدم تو شیمی گزینه دو ابرومندانه تر شه و مشت محکمی باشه بر دهان همه "خلاصه نویسی نخوانندگان" و آمریکا.

2. با ری ری و تارا و موطلایی برنامه ریختیم که مثلا از چهاردرس، هرکی یه درسو برداره از رو هم بزنیم :/ ورقه ها رو که پخش کردن یادمون اومد که هه اسکلا شما میز اولین و مراقب تو پانکراستونه و نمیتونید از این گوجه ها بخورید :))

3. از ظهر تا حالا هم یه جوری فیزیک خوندم که پشمای انیشتین ریخته. درست حدس زدید منظورم سه ساعته :)) از من بعیده سه ساعت بشینم پای فیزیک :)) ماچ بفرستید برام انقد دختر ماهیم :))

4. این هفته داداش کوچیکم نیست که فریاد و نعره سر بنهد، بدین سبب در خانه می مانم و کتابخانه همی نمی رفتندی. تا درودی دیگر بدرود :))

5. درصدای امتحانم نگرفتم چون میدونم اگه بگیرم تا سال دیگه باید بشینم ضجه بزنم :/ 

6. کشف مهمم اینه که ترکیب سالاد ماکارونی با سالاد سزار خیلی خوشمزه میشه :)) 

تا اکشتافی دیگر خادافسسسس :)))

7. اگه شما هم صدای بارونو دارین میشنوین: کلیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کرک پلاس - مرجع وی پی اس کرکی اشعار تنهاي آنزان کتابهای موفقیتـ googleTrend Troy رایت می - ترجمه تخصصی و ویرایش تخصصی انواع متن و مقاله مراجع تقلید خرید جوجه اجداد فروش جوجه مادر بن بست IR BIOLOGY