1. از اندرونی ترین نقاط وسایلم دوتا هندزفری پیدا کردم. یکیش سالم بود و منتها صدای حموم میده :| خب قطعا داداشم ورش داشت و اون یکیو برداشتم. یه گوشش کار میکنه. ولی از هیچی بهتره. (ستاد ن زندگی)
2. کیبوردم تو بیان هنگ میکنه. دارم تو نوت گوشیم تایپ میکنم بعد کپی پیست میکنم توی این یاروی بیان (ستاد ن زندگی ، سیزِن 2 )
3. داداشم به هودی میگه هوشنگ :| قراره برا تولدم هوشنگ ِ ناسا بخره. (یعنی به زور قرارش کردم :|)
4. حقیقتا تنهایی توانایی سورپرایز ری ریو برا تولدش ندارم. دارم؟ ندارم؟ نمیدونم. 
وای سورپرایز کردن خیلی سخته -_________- من از دو هفته قبل برفام ریخته ست تا یکی دو روز بعدش -___- چه کوفتیه آخه :| 
5. این آهنگو میذارم برا شما (لینک) ولی حقیقتا خودم الان دارم "از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَ دختر میایَ" گوش میدم. حقیقتا دارم حفظش میکنم برا روز تولد ری ری. وقتی بیاد تو یهو پا شم اینو بخونم. زیبا نمیشه؟ یا به جرم ریزوندن دندونای هموطنان عزیزم توی کافه میندازنم بیرون؟ 
6. من و ری ری یه رمز داریم که رمزترین رمز عالمه و مطمئنم خودِ انیشتین هم نمیتونه کشفش کنه. خواستم بگم که دِلِدون آب :))))))
7. داشتم فیلم عروسی مامان بابامو میدیدم و حقیقتا خوشحالم که تو دوره ای زندگی نمیکنم که دختراش اِپُل و کاکل دارن و پسراش پشت مو و شلوار گشاد دارن :) رفتم یه دور قربون صدقه مد الان رفتم :) حتی از داداش مو طلایی هم ممنونم که کتشو با شلوارک میپوشه مچکرم ، اقلا پشت مو و شلوار گشاد نداره :)) (ستاد ن زندگی سیزن 3)
8. تا درودی دیگر بدرود :))))))
9. از شهاب تیام بخاطر خوندنِ "از اون بالا کفتر میایَ" مچکریم، وگرنه مجبور بودم برا تولد ری ری "کفتر کاکل به سر های های" بخونم و خب اصلا مرتبط نبود چون قطعا ری ری کفتر نیست، کاکل به سر هم نیست.
میگم. نکنه عشقِ معین هم عاشق یه دونه از این دخترا که بالا کله شون کاکل بوده شده؟ پس برا چی خونده کفتر کاکل به سر؟ تا اکتشافاتی دیگر بدرود
10. من کلا حال میکنم بعد خدافظی شیش تا پاراگراف دیگه هم بنویسم :))) 

11. راستی قرار شده که اگه نیلی امتحان فیزیکشو بالای 3 (:|) شد برام پفیلا بخره. تازه بهش گفتم از این پفیلاکوچولوهای مدرسه نه. پفیلای گنننننندهههه *_________*

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lawrence انواع نمونه سوالات علوم نهم فصل به فصل قاصدِ تو آموزش ابتدایی مهمان خانه ها کوادکو - مرکز خريد کوادکوپتر، پهپاد و هلي شات davooddl socialplus فصل خزان