1. تنها انگیزم برا شروع امروز چی بود؟ بوت نو :| یعنی واقعا اگه همچنان برف نمی اومد و قرار نبود بپوشمشون، آلارم گوشیم اگه تا سه سال دیگه هم سینه چاک می داد و جامه می درید، صدددد سااااال سیاه پا نمیشدم از زیر پتو و تا ابد روی تختم می موندم :|

2. زخمی که از اون روز 8 کیلومتر تا خونه پیاده اومدن تو برف خوردم باعث شد امروز یه چی بشم مثل اون شخصیت "سرمایی" تو مدرسه موش ها :| 

3. امروز نیلی نیومد :( فردا هم نمیاد :( دیگه تکیه گاه تپلو ندارم :( هندزفری هم ندارم :( هیشکیم ندارم که از خنده کبود شه و بهم بگه "خیلی دیوونه ای" و هرچی بهش بگم بگه "ای وااااای ایییی وااااای" :)))

4. و اما انگیزه شروع فردا؟ خب بوت نو که فقط امروز نو بود دیگه فردا نو نیست :| نیلی هم که نمیاد. تازه ناهارمم بد مزه ست. پس هیچی :( 

5. امروز ری ری همهههه رمزای بینمونو نوشت و زمانی برفامون ریخت که دو صفحه شد :)))))) 

6. دلم میخواد یه عالمه بخندم. ولی نمیشه.

7. دیدین همه این روزا منتقد ی اجتماعی شدن؟ لنتیایِ جذاب :)))))

8. دیدین نت قطعه همه اومدن بیان؟ بازدیدها رفته بالا. میشه نخونید پستای منو؟ :| هول میشم اخه بخدا :||

9. سر اون 8 کیلومتر پیاده رویه. پرچمم بالاستا تو مدرسه. ینی همه کمتر از من بودن. چرا بهم افتخار نمیکنید که انقد من زن زندگیم؟ چرا افتخار نمی کنید؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ریتم سازی وسمپل همسایه های آسمانی... Ramon خرید و فروش و رهن و اجاره اخبار و اطلاعات فن آوری های حوزه انرژی , کنترل و اتوماسیون صنعتی Pepe لوازم یدکی خودرو فهیم نامه