1. لیدیز اند جنتلمن. اسکارو بدین خودم که ککم هم نمی گزه بابت قطعی نت :) همینجا واسه ادم کافیه. آدمهایی بدبختن که وبلاگ ندارن :| خدایی

2. یه چیزایی هستن که میریزن تو شیر. نمیدونم اسمشون چیه ولی من نمیریزم تو شیر، خالی خالی میخورم نزدیک 1000 تا دونه ست :| بعد اقا من داشتم اینو میل می نمودم، یهو ری ری زنگ زد، منم از خود بیخود شدم و ناگهانی بر خیزیدم ظرفه چپه شد و لنتی هر 1000 دونه ش ریخت زمین :||| یعنی حتی یه دونه هم محض دلخوشی تو ظرف نموند که من حداقل 999 تا دونه جمع کنم از رو زمین :| خب زیبا نیست؟ 

3. شمارم تو گوشی همه بچه ها یه ایموجی کاکتوس سیوه :) زیبا نیست؟

4. امروز بچه ها به احترامم 10 دیقه سکوت کردن چون امروز سوتی ندادم :)) دست نمی زنید برام؟

5. ری ری یه کاپشن نوی سفید داره. امروز روش چایی ریختم :)))) به جبران اینکه اون روز منو مجبور کرد از بالای نرده های دومتری بپرم پایین و منم بلد نبودم و لباس به نوک نرده گیر کرد و لباسم کلش پاره :) ملت تو آزمون هدفگذاری میکنن من تو چایی ریختن رو کاپشن سفید ری ری :)) زیبا نیست؟

6. روزی که ملت بفهمن کتابای کتابخونه هم شخصیه، اون روز عید منه.

+ آنه،، اگه این پستو میخونی بدون که مادر گرامت گفت که مثکه درس 6 عربیو برات جزوه بفرستم. حاجی یه راهی پیش روم بذااااار یه کم بهممم فرصصصتتت بدههههه برای عاشققققتررر شدنننن یه کم بهمممم مهلتتت بدهههه :| یه راهی پیش روم بذار برات عکس بفرستم :|

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

story شعروغزل پيشرو بیوگرافی افشین امانی دستگاه تصفیه هوا carrentaltehran.parsablog.com سپتیک تانک , نقشخ اجرایی و قیمت | سپتیک تانک فروش انواع لباس خواب زنانه فانتزی و کاستوم زنانه و شورت فانتزی Alan Conradzghol Daily Erika