1. حاجی چرا یهو انقد همه چی سخت شد؟ :| من تجسم فضاییم تو دیواره. خب؟ بعد کلا بحث دوران و اینا که میشه دست و پام رگ به رگ که هیچی، رگای مغزمم دوران پیدا میکنن :| مرگ بر هندسه :| از این به بعد که از بحث ماتریسا میاد بیرون باید در اوج خداحافظی کنم و بعد از درصدای هشتاد نود به همون خود واقعی هندسه م برگردم :| بالاخره کل شی یرجع الی اصله، ملت به آغوش یار، منم به درصد ده بیست هندسه :| زیبا نیست؟ هست دیگه.

از دینی و عربی نگم براتون. دینی اون درسای احکام و ایناس که منم اصصصصنننن مستععععد تو زمینه احکام :| عربی هم که باز باهاس دست به دامن مرمر خانوم شم :))

2. خب از بحث چندش آور درس میایم بیرون. 

من امروز صبح برا اینکه داداش کوچیکم اذیت نشه بخاطر نور رفتم توی راهرو کف زمین درس خوندم (می بیند چنقذه زن زندگی ام؟) بعد که بیدار شده از اونجایی که هممون هندزفری هامون خرابه، آهنگو تا ته زیاد کرده همزمانم باهاش میخونه و پا میکوبه :/ بعد از جیغ و ویغ و گیس و گیس کشی و چک و لگد و پس گردنی تصمیم گرفتم دیگه بهش لطف نکنم و از این بعد صبحای زود با این لوستر گنده های صد شاخه امامزاده ها بالاسرش وایسم و دم گوشش عرررربدهههه بکشمممم "مررررررغغغغ سحررررررر ناااااالهههههه سرررررررر ککککککککن" بخونم :) زیبا نیست؟ هی میگم اون روی منو بالا نیارید گوش نمیکنن :)

3. دارم دنبال انگیزه برای شروع فردا میگردم. یک اینکه یه ربع دیرتر از بقیه روزا بیدار میشم. ری ریو میبینم. فردا باید به اندازه کافی آدم باشم. 

4. دلم برا لباسای بیرونم تنگ شده :|| فکر نمی کردم یه روز به این درجه از فلاکت برسم :|

5. گوشام کم بود، به حول قوه الهی دیگه چشمامم نمیبینه. به بابام میگم کمر و پهلوم خیلی درد می کنه. میگه بخاطر الودگی هواست. عاشقش نشم؟

6. دیگه خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سپتیک پیش ساخته آموزش خیاطی مبتدی پرورش گل و گیاه آپارتمانی فاخته پرواز Brandon Dewitt ketaberoshanaei Lauren