درست حدس زدید. من گم شدم. خیلی خوشحال شدم چون دیگه برنمی گشتم خونمون ^_^ ولی با تلاش های فراوان و خودکفایانه م خودمو پیدا کردم و رفتم خونه مرمر اینا. از تاکسی اومدم پیاده شم هیجانزده شدم کوله پشتیم زارت افتاد وسط خیابون ^___^ بعد تازه تو راه نخ روسریم گیر کرده بود به زیپ کیفم. باز شده بود. نصف عفتم بر باد رفته بود خلاصه ^____^

مامان بزرگم میگه دیگه اینجا اومدی "نمیخوام. نمیخورم" نداریم. اینجا اومدی تپلی برمیگردی خونتون :| خلاصه که الان یه ساعته رسیدم ولی انقد بهم چیز میز داده دل درد گرفتم. حتی ناهار یه چیزی بود که حتی نمی دونستم چیه. و حتی نمیتونم تشخیص بدم چه رنگیه.

فضولی مهمترین بخش زندگی منه. مخصوصا اگه تو وسایل سپی باشه. کلاغا خبر آوردن که مسابقه برنده شده و بهش یه هندزفری خفن دادن. منم که میدونید دیگه تا حالا 9 تا هندزفری خراب کردم. حقیقتاً از غیبتش استفاده کردم (خانوما دقت کنید استفاده. نه سو استفاده) و وسایلشو شخم زدم ولی دریغ از یه هندزفری. دختره ی دون مایه خب بذار دم دست چیز میزاتو -_______-

+ به حول قوه الهی برم درس بخونم آقا. یه دو دقه برام ایستاده دست نمیزنید؟

+ عنوان آهنگی از شان جان!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باران بصیرت به دنبال یک زندگی جدید http://tebmedtourism.com/ Kimberly شیری های طاقچه داش هادی عربی گل - مدیر ، مشاور ، مدرس و کارشناس هتلداری فروش فلزیاب طلا یاب قوی المنتال مولتی زند دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دکتر سید حسین آقا میری