حقیقتاً از اینکه مدرسه گوجه بازی در نیورد و ما هم فردا مث آدم تعطیلیم خوشحالم. خوشحال تر از اینکه امتحان هویت مویت و مدیریت پدیریت کنسل شد و حقیقتا خوشحال ترین از این بابت که قرار نیست توی کتابخونه 6 ساعت هویت بخونم :) حقیقتاً روز تولدم امتحان سلامت و بهداشته و فردا و پسفرداش یحتمل همین هویت مویت و مدیریت پدیریت و این اصلا زیبا نیست. بدترین اتفاقی که میتونست بیفته برام دقیقا افتاده و قرار نیست بلند ترین شب کوفتی امسال کوفتی رو زیبا شروع و تموم کنم. حقیقتاً خوشحال شدم از اینکه کتابایی که دیروز غروب سفارش دادم شب به دستم رسید و غصه خوردم بابت اون پیک موتوری که توی اون سگ سرما کار میکنه ساعت ده یازده شب. کتابا یخ بودن.

+ از اینکه برنامه م به هم میریزه متنفرم. و الان نمیدونم توی اون چند ساعت خالی هویت و مدیریت چه غلطی کنم.

+ خب من تا دوشنبه دلم برا ری ری خیلی تنگ میشه که. همش تعطیل بودیم فک کنم این ده روز فقط یه روز همو دیدیم.

+ دیشب شبکه 4 دیدم :)) وقتی نخوام درس نخونم هرکاری میکنم ینی :)) به سمانه گفتم گفت مجریش دستش تو دماغش نبود؟ :))

+ دی عزیز. لطفا طوفانی نباش! لطفا!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحي بسته بندي | طراحي و چاپ ليبل و بسته بندي محصولات مختلف راز پیشرفت در کار و زندگی همه چیز درباره سیستم عامل اندروید کلک ادب اوج بر موج عروج Kelsey مذهبی اپ - مارکت مذهبی تم تولد جشن آوا آموزش ریاضی تیزهوشان پایه نهم به دهم گُوالیدَن