+ عطسه کردم. مرمر میگه این چه وضع عطسه ست؟ کسی نمیگیرتتا. 

چند دیقه بعد یکی تو خیابون یه جوری عطسه کرد که صداش تا بالا اومد. بدو بدو هلک و هلک گیلیلیلیلیلی کنان اومده پیشم میگه اون حرفی که بهت چند مین پیش زدم کنسله. نیمه گمشدتو پیدا کردم :|

اینا همش اثرات آلودگی هواستا :||  

+ میدونید یاد چی افتادم؟ پیارسال برا غزل داشتم ضضضضضجه می زدم می گفتم می خوان ببرنمون اردو! میخوان ببرنمون یه جا قرار نیست حرف بزنیم. کللللللی پول میگیرن تازه قرارم نیست حرف بزنیم :) کتابخونه ملیه چی چیه اونجا. چقد اسکل بودم خدایی :)))

+ شنبه امتحان ترم فیزیک دارم و تنها دستاورد این همه فورجه این بوده برام که "سینماتیک و دینامیک" رو دیگه نگم "سینامیک و دینماتیک" و این اصلا زیبا نیست!

+ پس کی میرم خونمون؟ دیشب به سرم زده بود اگه گازو خاموش نکرده باشم چی؟ ها؟ اگه گازو خاموش نکرده باشم چی؟ :(

+ میرم کوتاه میکنم موهامو. دیگه هیچی دلم نمیخواد. دیگه ام درس نمیخونم. خونمونم دلم نمیخواد برم. هیچ جا.

+ فردا سپی نمیره سرکار. کاش بمونه خونه نره بیرون تنها نذاره منو.

+ تیام یه عالمه برام اهنگ ریخته. باید گوش بدم ببینم چی چی میگن. باورتون میشه دققققققیقا 1000 تا اهنگ داره؟

+ من دو هفته ست هیچی نمیخونم. از شنبه بخونم مث ادم دیره؟ خیلی دیره؟ یه امتحانم خراب شه چی میشه؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طالبی اسبوئی عصر تاریکی:خاطرات emohtava گروه مکاترونیک دانشگاه آزاد کاشان زنگبار (موران) John Josh کريپتوکارنسي