بنظرم بد موقع به دنیا اومدیم هممون. همه ماهایی که تو شرایط فعلی ایران زنده ان اشتباه به دنیا اومدن. روزای تباهین و روزای تباهتری توی راهن. 

نمی دونم ولی می دونم یه چیزیو. اونم اینه که زمین رو "کثافت" پر کرده. دنیا رو "لجن" گرفته. گند زدیم به کره قشنگی که خدا بهمون هدیه داده. نمی دونم پول و قدرت و کشتن میلیون ها نفر توی جنگ هر کشوری قراره توی اون دنیا به عاملشون کدوم عذاب جهنمو بدن؟ ولی بیاید قول بدیم اگه تو هر قبرستونی یه کاره ای شدیم "آدم باشیم. ظلم نکنیم. وجدان داشته باشیم. لجن نباشیم. تشنه پول و قدرت نباشیم. ما قراره بمیریم هممون. هممون."

الان دیگه فکر کنم با شنیدن صدای هلیکوپتری چیزی ندوم مثل بچه ها زل بزنم بهش و ذوق کنم. احتمالا صدای اون هلیکوپتره آخرین صدایی باشه که می شنویم. 

من از خدا اگه هست! اگه سر جاشه! اگه می بینه! اگه دید اعضای جدا شده بدن هر بچه ای رو تو جنگ! اشکای بچه ها رو! خون میلیون ها آدم! اگه دید جوون رشیدی که استخوناش تو یه بقچه تحویل داده شد به مادرش! اگه خدایا میبینی جنایتای مخلوقاتتو سر کینه، انتقام، پول و قدرت، خدایا اگه می بینی من ازت میخوام که تمومش کنی. خدایا اگه هستی! خدایا اگه وجود داری ازت میخوام که از دل همه سنگ دلی و آدم کشی و نسل کشی و جنگ طلبی و زشتی و حرص و طمع و کینه رو دور کنی. 

+کره ی آبی داره به کره ی قهوه ای تبدیل میشه!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Christina عجایب جهان وبلاگ شخصی داریوش چیوایی روایت های ساده ی یک زندگی دل داده ام نرم افزار رایگان قلمدوش دلツ صنايع دستي ايران سلبریتیفا