کیبوردمو عوض کردم. اون کیبورد داغونه رو گذاشتم که مال گوگله. چون این امکان رو داره که بک گراند بذاری براش و من یکی از بک گراند های فضاییمو گذاشتم و سوتی های تایپی آینده و حال و سرعت کند تایپ رو فدای یک تار موی منظره شگفت انگیز و جنون آور فضا می کنم و امشب که فردا شد آرزو می کنم که وقتی مردیم اختیار کنیم که بهشت و جهنممون کجا باشه. من جهنمم رو ونوس انتخاب کردم. ترجیح میدم توی یه جهنم با شکوه و دلفریب بسوزم.

از فرجه امتحانات بیزارم بیزار. 

دلم میخواد رو دیوار اتاقم یه تصویر از فضا باشه. مثلا از کهکشان آندرومدا. ولی تنها شاهکار هنری محدود میشه به «چش چش دو ابرو دماغ و دهن یه گردو». دلم میخواد یه عالمه کتاب ساینس فیکشن از همین فضاییا که این پسر شه مو فرفری میگه داشته باشم. یه بار ازش بپرسم پس چرا وقتی من لباس چروک میشم شبیه باقالی میشم؟ دلم میخواد یه رم بی نهاییییتتتتت ترا بایت داشته باشم توش همش فیلم فضا باشه و صد البته یه کلکسیون از خاک سیاره ها و شهاب سنگها. یه لباس فضا نوردی حتی شده آستینش حداقل :`( یه تلسکوپ ناقابل هم که دیگه این حرفا رو نداره. حتی بلد نیستم پس زمینه قالبو یکی از اون عکسا که سبا فرستاده و مربوط به فضان بذارم :`| 

پول چند تا پفیلا رو برای خرید اینا باهاس پس انداز کنم؟ یعنی دیگه پفیلا نخورم؟ :(

+ چقد همه چی سیاه سفیده.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت طراحی سایت و سئو سئوراز دانلود کتاب آموزش تربیت سگ به زبان فارسی همه چی256 سامانه طراحی جولیا عکس لورفته بازیگران طراحي وبسايت شيراز از میان مطالب wefkwef