به قول اون نی نیه سالام باچاها :)))

۱. ری ری میگه فلانی گفته من شبیه نیکی کریمی ام. 

میگم شاید منظورش فیروز کریمی بوده یا کریم باقری اصن :) 

بی شعور از پله ها پرتم کرد پایین عرضم به خدمتتون که نقاط تحتانی بصل النخاعم آسیب ریزی دیده که حل میشه نگران نباشید :)

۲. با محاسبات ریاضی که تو برگه امتحان شیمی انجام دادم تماااام برگهای ریاضی دانان را ریزوندم :))))))))) مثلا یهو حال کردم یک دوم رو مساوی قرار بدم با پنج :))))) خب دوز دارم اصن :)))

۳. امروز یهوووو وارد دفتر مشاوره شدم دااااد زدم من میخوااااام برم خونمون. به دوتا دونه بچه تپلا سپرده دم دفتر باشن هروقت منو دیدن بیرونم کنن :| عشق موج میزنه اصن :))

۴. از ته دلم میخواد برم یه جا فقط بدوم! با آدمای بدوییم فقط. تند بدوییم و بخندیم و داد بزنیم. سعی کردم تو راهرو بدوم ولی ری ری فقط دو دور بیشتر باهام نزد و در ادامه با «عژیژم دیشب شیژی ژدی؟» مواجه شدم.

۵. دیروز دختره اومده دم در کلاس میگه کسی ژلوفن داره؟

خب منم قطعا از مشکلات شنیداری جدیدم مطلعید بخاطر هندزفری :)) 

فک کردم میگه فلافل دارین؟ از تو کیف ری ری ساندویج در آوردم وسط کلاس به دختره میگم بیا. بعد دیدم همینطوری نگاهم میکنه. معلم و بچه ها هم همینطور با برگهای ریخته. ری ری دستمو کشید و با قیافه اینجوری o.O ساندویچ رو برگردوند تو کیفش و منم «واه واه ملت چقد خسیس شدن» گویان لقمه نون پنیر گوجه م رو از تو کیفم در آوردم به دختره میگم فلافل نباشه اشکال نداره؟ 

دختره جیغ کشان سر به دفتر نهاد :))) معلممونم از دیروز تا حالا ساندویچ میبینه تشنج میکنه :))) بچه ها هم که خب دیگه با وجود من تو کلاس چیزی برا از دست دادن ندارن :)))

۶. امروزم مث اون روز شد. از رو تخت مث مومیاییا پا شدم رفتم رو مبل خوابیدم. بعد از رو مبل پا شدم رفتم تو ماشین خوابیدم. بعد از تو ماشین پا شدم رفتم تو کلاس خوابیدم. ری ری میگه عژیژم باژ معتاد شدی؟

۷. نفیسه یه ماگ داره. روش ببعی داره بعد رنگی رنگین بعد شبیه زرافه ن :))) عاشقش شدم بعد بچه ها دعواشون شده بود کی کدوم باشه منم از غفلت بچه ها استفاده کردم، یه دونه ببعیه دور ماگ نبود، توی ماگ بود تنها. تصمیم گرفتم اون باشم :)) 

۸. با یه گربه هه هم دوست شدم :)))) اسمشو هنوز انتخاب نکردم. موشتابا و جاوات رزرون. پیشنهادی داشتید بندازید تو صندوق.

۹. وقتی یکی با من و ری ری حرف میزنه یهو یه جواب یکسان و همزمان میدیم بعد طرف مقابل با برگهای ریخته رهسپار قطب میشه. 

+ اینو شما نخونید. کد می باشند‌ مخصوص یادآوری امروز :) 

بنر _ سدیم نیترات _ present _ سی و شیش سی و شیش احمد :)) _ آلما. _ شیدای.؟ _ کارین و دوستانش! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهدی طارمی خدمات تایپ و ترجمه مستهلک Get Updated IT Exams Dumps PDF press2020 خلاصه کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی جان احمدی فرفورژه هیواتک کامپیوتر کلاس 8/4 دوره 35 livelyschool