+ شاید حتی اگه پنجاه سالمم بشه، بازم اصرار داشته باشم کنار بشینم و شیشه ماشینو بدم پایین و یخ کنم و دستمو ببرم بیرون و آهنگ زیاد باشه و عشق کنم. اصلا مهم نباشه که صورتم یخ بزنه یا چی.

+ خب چرا مامانم منو با کلاسای شبکه ۷ ول نمیکنه؟ :|||| بااااااااابا من کلاس آنلاینای مدرسه رو هم نمیرم :|

+ به طرز افتضاحی خونمون بو رنگ میده و از دیشب تا حالا لحظه ای اشک چشمم و درد سرم بند نیومده. 

+ تفریح امروزمون چی بود؟ رفتیم پیست اسکی شمشک رو از دوووور دیدیم :| از ماشین پیاده نشدیم :)) و خیلی زیبان جاده های لواسون و فشم و شمشک :)) و من چه کردم؟ اون فیلتر محبوبم تو اسنپ چت همون که دهنو گشاد میکنه، با اون از همه اعضای خونواده فیلم گرفتم، جز بابام. بابامو موفق نشدم ولی خیلی خوبه اون فیلما، میتونم کلی پفیلا اخاذی کنم :)) ^^

+ هیچوقت خیلی نرید تو فاز اینکه خیلی خوش تیپ شدین، چون همون لحظه ممکنه لباستون بخوره به قسمتی از دیوار که رنگیه، و به خاک فنا برید.

+ شلوار سبز کمرنگ پوشیدم با کاپشن سبز، شبیه مجاهدین شدم :|

+ ساعت هفته و من تاحالا یک ساعت و چهل و پنج دیقه درس خوندم. 

+ فاجعه همیشه تکرار شد‌. لاک زدم و همون لحظه مامانم تصمیم گرفت که کلی کار بهم بده. میدونین دستم شبیه دفتر نقاشی فاطمه سه ساله از تهران شد؟

+ راستش دوست دارم مث هرسال تو تکاپوی این باشم که اگه داریم میریم گیلان، ماسوله یادم نره، عکس با لباس محلی یادم نره، اگه میریم همدان هگمتانه یادم نره، اگه میریم خوزستان، بازار آبادان و بندر ماهشهر یادم نره، اگه میریم اصفهان نقش جهان یادم نره، اگه میریم کویر سیب زمینی و پتو یادم نره، یا نه اگه خبری از هیچ کدوم از اینا نیست با ذوق برم تو بازار شب عید، حتی اگه با ترقه ها دهنمون سرویس شه :| ولی میشد کللللی سر بابام جیغ بزنیم که برامون ترقه های سوسولی بخره و داداشم از اون ور با ترقه های خفنش بیاد و گیسای همو بکشیم که کی آبشارا رو روشن کنه. یا دلم برا ماهی قرمزا ضعف بره، ولی میدونین امسال هیچکدوم از اینا رو نداریم. شاید باید رو کتابام بمیرم.

+ من روزی سی بار ویدیو هایی که از رقص پرستارا دارمو میبینم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فصل رویش مرجع رسمی سریال هیولا فروش فایل3 بیمه گر فروشگاه فایل سبز دانلود تحقیق وبسایت مدرن گیم بصائر کاوشی در علوم و فناوری روز سی به بعد...