۱. تکلیف منو مشخص کنین. من الان سرما خوردم یا کرونا دارم؟ 

ببینید خانوما آقایون، اگه کرونا دارم و قراره سوسک شم و نهایتا به دیار باقی بشتابم خوب گوش کنین ببینین چی میگم. من دوتا دونه لواشک بالا کمدمه، امروزم چندتا کاکائو بهشون اضافه شد، یه هفت هشت ده تا هم پفیلا، اونا رو باهام دفن کنین. گوشی و شارژر و هندزفریمم همینطور لدفا. سپاسگزارم، قربون قدتون، عروس شین.

۲. دیشب چقد دلم میخواست مث قبلنا که ال کلاسیکو بود، با داداشام گیس و گیس کشی می کردیم و می زدیم تو سر هم و من ارتش تک نفره م رو در طرفداری از رئال تشکیل میدادم و شیر نه در مقابل دو تَن گستاخ فرومایه می ایستادم :) ولی متاسفانه شمع فوتبال‌دوستی در من خاموش شده. 

۳. شونزدهم. شونزدهم لعنتی داره میاد. شونزدهم حالم ازت به هم میخوره. امسال اولین سالگردشه، دقیقا قُمه و ینی از مراسم خبری نیست و من با چه بهونه ای برم پیش یادگاریش؟ نمیتونم برم پشت اون ستون مسجده یواشکی زار بزنم و اصن برام مهم نباشه کسی که داره نوازشم میکنه کیه. پشت اون ستونه قایم شم و آرزو می کردم کاش عکسشو نمی دیدم. 

خدایا داره میشه یه سال! یه سال گذشت، بازم میگذره. برای من زود، ولی برای یادگاریش دیر.

۴. هوای تهران امروز عجیب تمیزه! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقالات علمی و بیس حسابداری 2019 | مقاله ترجمه شده ISI Will دنیای روان درب اتوماتیک فادینی، درب برقی فادینی، درب اتوماتیک FADINI، درب برقی FADINI، نماینده فادینی در اصفهان، نماینده FADINI در اصفهان Herthoel کولر گازی های کم مصرف و تهویه مطبوع آهنگ فارسي کسب درآمد در منزل و کاملا قانونی و بدون هزینه ateliyearak Djuan